Treniruočių grafikas

TRENIRUOČIŲ TVARKARAŠTIS 2019-2020 M.M.

ŠIAULIAI

Karatė salė (Turgaus g. 15)

Pirmadienis

  • 2 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

  • 3 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

  • 1 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

Antradienis

  • 2 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

  • 3 GRUPĖ
    Tr. Tomas

  • 1 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

Trečiadienis

  • 3 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

  • 2 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

  • 1 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

Ketvirtadienis

  • 2 GRUPĖ
    Tr. Tomas

  • 7 GRUPĖ
    Tr. Tomas

  • 1 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

Penktadienis

  • 1 – 2 GRUPĖ
    Tr. Tomas

Karatė salė (Tilžės g. 13)

Pirmadienis

  • 4 GRUPĖ
    Tr. Marius

  • 5 GRUPĖ
    Tr. Marius

  • 6 GRUPĖ
    KATA

Antradienis

  • 5 GRUPĖ
    Tr. Marius

  • 6 GRUPĖ
    KATA

Trečiadienis

  • 4 GRUPĖ
    Tr. Marius

  • 9 GRUPĖ
    Tr. Tomas

  • 6 GRUPĖ
    KATA

Ketvirtadienis

  • 5 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

  • 4 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

  • 8 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

Penktadienis

Jovaro progimnazijos sporto salė (Vytauto g. 132, įėjimas iš kiemo pusės)

Pirmadienis

Antradienis

  • 7 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Dainų progimnazijos sporto salė (Dainų g. 45)

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

  • 8 GRUPĖ
    Tr. Marius

Gegužių progimnazijos sporto salė (S. Dariaus ir S. Girėno g. 22)

Pirmadienis

  • 9 GRUPĖ
    Tr. Tomas

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Medelyno progimnazija (Birutės g. 40)

Pirmadienis

  • 12 GRUPĖ
    Tr. Marius

Antradienis

  • 11 GRUPĖ
    Tr. Marius

  • 10 GRUPĖ
    Tr. Marius

Trečiadienis

  • 12 GRUPĖ
    Tr. Marius

Ketvirtadienis

  • 11 GRUPĖ
    Tr. Marius

  • 10 GRUPĖ
    Tr. Marius

Penktadienis

 

Grupių paaiškinimai:  1 GRUPĖ – SPORTO ELITAS, 2 GRUPĖ – SPORTO, 3 GRUPĖ – SPORTO – PARENGIAMOJI, 4 GRUPĖ – SPORTO, 5 GRUPĖ – SPORTO – PARENGIAMOJI, 6 GRUPĖ – SPORTO, 7 GRUPĖ – NAUJOKAI, 8 GRUPĖ – NAUJOKAI, 9 GRUPĖ – NAUJOKAI, 10 GRUPĖ – PARENGIAMOJI, 11 GRUPĖ – PARENGIAMOJI, 12 GRUPĖ – NAUJOKAI