Naujienos

2015.02.21 XXI Baltijos šalių klubų Šotokan karatė čempionate

Š.m. vasario 21 d. Panevėžio „Cido“ sporto arenoje įvyko XXI Baltijos šalių klubų Šotokan karatė čempionatas, kuriame dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos klubai. Čempionatą organizavo Lietuvos šotokan karatė federacija.

Atkaklios varžybų kovos vyko ant 5 aikštelių. Dalyviai atskirose amžiaus grupėse varžėsi individualiose kata ir kumite rungtyse, demonstravo greitas atakas ir aukšto lygio karatė techniką. Šiame čempionate dalyvavo Šiaulių karatė klubo „Baltasis tigras“ devyni sportininkai.

Kumite rungyje 9 m. + 34 kg. svorio grupėje čempionu tapo Lukas Vileikis. Kata rungtysje 12 m. grupėje nugalėtojo titulą iškovojo Deimantas Jurgutavičius. Kumite rungtyje 14 – 15 m. + 60 kg. svorio kategorijoje pirmąją vietą ir kata rungtyje trečiąją vietą laimėjo Matas Žymantas. Kumite rungtyje 16 – 17 m. merginų grupėje Gabrielė Lešinskaitė iškovojo trečiąją vietą.