Treniruočių grafikas

TRENIRUOČIŲ TVARKARAŠTIS 2018-2019 M.M.

ŠIAULIAI

Karatė salė (Turgaus a. 15)

Pirmadienis

  • 2 GRUPĖ
    Tr. Tomas

  • 1 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

  • 3 GRUPĖ
    Tr. Dovydas

  • KATA GR.
    Tr. Dovydas

Antradienis

  • 2 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

  • 5 GRUPĖ
    Tr. Marius

  • 1 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

  • KATA GR.
    Tr. Dovydas

Trečiadienis

  • 2 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

  • 5 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

  • 1 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

  • 3 GRUPĖ
    Tr. Dovydas

  • KATA GR.
    Tr. Dovydas

Ketvirtadienis

  • 5 GRUPĖ
    Tr. Tomas

  • 6 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

  • 2 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

  • 1 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

  • KATA GR.
    Tr. Dovydas

Penktadienis

  • 3 GRUPĖ
    Tr. Dovydas

  • 1 -2 GRUPĖ
    Tr. Tomas

Jovaro progimnazijos sporto salė (Vytauto g. 132, įėjimas iš kiemo pusės)

Pirmadienis

Antradienis

  • 6 GRUPĖ
    Tr. Egidijus

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Dainų progimnazijos sporto salė (Dainų g. 45)

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

  • 4 GRUPĖ
    Tr. Marius

  • 7 GRUPĖ
    Tr. Marius

Gegužių progimnazijos sporto salė (S. Dariaus ir S. Girėno g. 22)

Pirmadienis

  • 10 GRUPĖ
    Tr. Dovydas

Antradienis

Trečiadienis

  • 10 GRUPĖ
    Tr. Dovydas

  • 8-9 GRUPĖ
    Tr. Dovydas

Ketvirtadienis

Penktadienis

Privati mokykla „SMALSIEJI PABIRUČIAI“ sporto salė (Krymo g. 1)

Pirmadienis

Antradienis

  • 9 GRUPĖ
    Tr. Dovydas

  • 8 GRUPĖ
    Tr. Dovydas

Trečiadienis

Ketvirtadienis

  • 9 GRUPĖ
    Tr. Dovydas

  • 8 GRUPĖ
    Tr. Dovydas

Penktadienis

Medelyno progimnazija (Birutės g. 40)

Pirmadienis

  • 11 GRUPĖ
    Tr. Marius

Antradienis

Trečiadienis

  • 11 GRUPĖ
    Tr. Marius

Ketvirtadienis

Penktadienis

Grupių paaiškinimai:  1 GRUPĖ – sporto elitas, 2 GRUPĖ – sporto, 3 GRUPĖ- sporto, 4 GRUPĖ- parengiamoji, 5 GRUPĖ- parengiamoji,   6 GRUPĖ- naujokai,  7 GRUPĖ- naujokai, 8 GRUPĖ – parengiamoji,  9 GRUPĖ– parengiamoji, 10 GRUPĖ – naujokai, 11 GRUPĖ – naujokai